_

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Dış Yapı Mimarlık olarak 10 yıldır evlerinizi iş yerlerinizi güzeleştirmeye dekore etmeye devam ediyoruz.İnşaat hizmetleriyle başladığımız bu seruvende mimari bilgilerimiz doğrultusunda Dekorasyon ve yapı mimarlık hizmetide vermeye başladık.Dekorasyon bir sanat biçimidir bizde bu sanatımızı en iyi şekilde ifade etmekten gurur duyuyoruz. Büyük Küçük Demeden Aldığımız İşleri En iyi şekilde Sanat Eserlerine Dönüştürdük…
Ağrıman Mimarlık

Neden Ağırman Mimarlık ?

Ağırman Mimarlık Olarak Bizi Seçmeniz İçin En Önemli Nedenlerden Bir Tanesi Uzman Kadromuzla Aldığımız İşleri Kendi Evimiz veya işyerimizmiş Gibi Çalışıp Güzel İşler Çıkarmamızdır.Bu Nedenle Dekorasyon Hizmetlerinde %100 Müşteri Memnuniyeti ve uygun Fiyat Politikamızla Yolumuza Devam Ediyoruz..

  • Profesyonel Çalışma
  • Kaliteli Hizmet
  • Uygun Fiyat
  • Tecrübeli Personel
  • Şık Dekorasyon
  • Zamanında Teslim
_

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Evimin İç Dekorasyonu Çok Kötüydü.Duvarlarımdaysa Yıkık Dökük Yerler Vardı.İnternetten Burayı Buldum.İç Dekorasyon Yaptıklarını Gördüm ve Çağırdım.Gerçekten Ellerinize Sağlık Ben Böyle Temiz Çalışan İşçi Görmedim.
Enes Aytaç
Evimizin çatısından kışın su damlaları akıyordu.Çok sıkıntı çektik bu yüzden.arkadaşımın önerisiyle burayı aradım aradan 1 gün geçtikten sonra hemen geldiler.İşçilikleri gerçekten çok başarılı şu ana kadar hiçbir sızıntı olmadı teşekkür ederim.
Zehra Polat

Email:

info@agirmanmimarlık.com

Tel:

0 (539) 260 69 44

Adres:

İstanbul Geneli Hizmet Vermekteyiz…